Truhlářství Krajča

Právní informace prosince 31, 2023

Ochrana osobních údajů

  • Napsáno
    Dalibor Hrubý

    Dalibor Hrubý

  • 0 Komentáře

Zásady ochrany osobních údajů

Společnost Truhlářství Krajča, vedená podnikatelem Daliborem Hrubým, se zavazuje k ochraně osobních údajů svých zákazníků a uživatelů těchto webových stránek. Tento dokument popisuje, jakým způsobem sbíráme, používáme a chráníme vaše osobní údaje. Společnost Truhlářství Krajča sbírá osobní údaje v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Sběr dat je omezen na nezbytné informace potřebné pro zpracování vašich objednávek, dotazů a žádostí. Tato data zahrnují jméno, adresu, telefonní číslo, e-mail a další informace nezbytné pro plnění smlouvy nebo zpracování vaší žádosti.

Práva subjektu údajů

Ve vztahu ke svým osobním údajům mají uživatelé a zákazníci následující práva: právo na přístup k údajům, právo na opravu nepřesných nebo neúplných údajů, právo na výmaz údajů, právo na omezení zpracování, právo na přenos dat a právo vznést námitku proti zpracování. Tyto žádosti lze uplatnit prostřednictvím kontaktu na e-mail: [email protected]. Společnost Truhlářství Krajča se zavazuje reagovat na všechny žádosti v souladu s platnými právními předpisy.

Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje jsou chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou, zneužitím nebo zveřejněním. Pro zabezpečení osobních údajů používáme moderní technická a organizační opatření. Vaše data jsou bezpečně uložena a jsou přístupná pouze zaměstnancům a spolupracovníkům společnosti Truhlářství Krajča, kteří mají k těmto informacím oprávněný přístup a jsou výslovně instruováni o nutnosti zachování jejich důvěrnosti.

Adresa: Masarykova 2, 602 00 Brno, Česká republika
Email: [email protected]

Napsat komentář

Položky označené * jsou povinné.