Truhlářství Krajča

Ochrana osobních údajů prosince 31, 2023

Ochrana osobních údajů

  • Napsáno
    Dalibor Hrubý

    Dalibor Hrubý

  • 0 Komentáře

Zásady ochrany osobních údajů

V Truhlářství Krajča dbáme na ochranu osobních údajů našich zákazníků podle nejvyšších standardů. Vaše osobní údaje jsou u nás bezpečné a používáme je pouze v souladu s vaším souhlasem a platnou legislativou. Tento dokument popisuje, jaké osobní údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaká jsou vaše práva. Respektujeme vaše soukromí a zavazujeme se chránit osobní údaje, které nám poskytnete.

Osobní údaje zpracováváme za účelem zajištění kompletních služeb od návrhu po realizaci nábytku a interiérů na míru. Zpracování osobních údajů zahrnuje jejich shromažďování, uchovávání, použití, předání a likvidaci. Vždy vás informujeme, pro jaký účel potřebujeme vaše údaje shromáždit a žádáme váš souhlas před jejich zpracováním.

Práva subjektů údajů

Máte právo být informován o zpracování vašich osobních údajů, právo na přístup k vašim údajům, právo na opravu nebo výmaz (tzv. právo být zapomenut), právo na omezení zpracování, právo na přenositelnost údajů a právo vznést námitku proti zpracování. Pro uplatnění těchto práv nás můžete kdykoliv kontaktovat na emailové adrese [email protected].

Kromě toho máte právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, pokud se domníváte, že zpracování vašich osobních údajů porušuje platnou legislativu.

Bezpečnost a ochrana údajů

Přijímáme veškerá nezbytná technická a organizační opatření k ochraně osobních údajů před neoprávněným přístupem, změnou, zneužitím, ztrátou nebo zničením. Všechny údaje jsou bezpečně uchovávány a jsou přístupné pouze oprávněným osobám.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy nebo požadavky týkající se ochrany osobních údajů se můžete obrátit na majitele webu, Dalibor Hrubý, na adrese Masarykova 2, 602 00 Brno, Česká republika nebo na emailu [email protected].

Napsat komentář

Položky označené * jsou povinné.