Truhlářství Krajča

Právní dokumentace prosince 31, 2023

Podmínky služby

  • Napsáno
    Dalibor Hrubý

    Dalibor Hrubý

  • 0 Komentáře

Úvod

Vítejte na webových stránkách Truhlářství Krajča. Poskytování našich služeb a produktů je založeno na předpokladech a pravidlech uvedených v těchto podmínkách služby. Tento dokument definuje práva a povinnosti uživatelů a také pravidla používání nabízených služeb. Při využívání našich služeb se zavazujete k dodržování těchto podmínek. Provozovatelem webu truhlarstvikrajca.cz je Dalibor Hrubý, se sídlem na adrese Masarykova 2, 602 00 Brno, Česká republika, email: [email protected].

Ochrana osobních údajů

Ochranu vašich osobních údajů bereme velmi vážně. Veškeré informace o uživatelích získané při používání našeho webu jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje jsou uchovávány v bezpečí a nejsou poskytovány třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu.

Podmínky užívání

Při používání webu truhlarstvikrajca.cz se zavazujete k dodržování stanovených pravidel a zákonných regulací. Je zakázáno využívat web k šíření nelegálního obsahu, k poškozování reputace nebo k porušení práv třetích stran. Jakékoli porušení těchto pravidel může vést k omezení přístupu k webu nebo k právním následkům.

Omezení odpovědnosti

Provozovatel webu truhlarstvikrajca.cz nenese odpovědnost za případné škody vzniklé uživatelům při používání našich služeb, pokud tyto škody nevznikly z naší strany úmyslně nebo z hrubé nedbalosti. Nejsme odpovědní za obsah třetích stran, na které se může naše stránka odkazovat. Rozumíme, že internetové prostředí neustále evolvuje, a proto se zavazujeme k pravidelnému přehodnocování a aktualizaci našich politik a pravidel.

Napsat komentář

Položky označené * jsou povinné.