Close
Spokojenost zákazníků je pro nás největší odměnou
Kvalitní nábytek z masivu přímo od výrobce, který vás nezklame.
+420 737 452 607

O nás

Firmu založil Karel Krajča. Již déle než 10 let vyrábíme kvalitní postele, palandy, patrové postele, židle pro použití v jakémkoliv prostředí, zahradní nábytek, nábytek pro děti apod. z kvalitního masivu.

Jsme firma vyhlášené tradice moravských truhlářů sídlící v oblasti pohoří Javorníku odkud také získáváme vlastní těžbou dřevo pro naši výrobu.

Těžba je prováděna od 500 m n. v. s nízkým přírůstkem letního a zimního dřeva, což zaručuje vysokou kvalitu použitého materiálu – vysoká objemová hmotnost, vyšší pevnost, nízká štípatelnost a větší odolnost proti vrypu. Dřevo je převážně těženo v první odénkové míře tzn. první míra od pařezu, toto zajišťuje minimální počet suků.

Hlavní náplní naší práce je zakázková výroba nábytku a stavebních prvku jako jsou okna, dveře, schodiště, zábradlí, altánky, dřevostavby a další. Pro špičkovou kvalitu našich výrobků jsme se stali oblíbenými dodavateli nábytku nejen u nás, ale i v zahraničí. V posledních letech se stále více věnujeme zahradnímu nábytku a postelím, o které je velký zájem. Hlavní rozdíl oproti konkurenci se skrývá ve vyšší kvalitě opracování a tloušťce dřeva (běžně se užívá síla materiálu 3 cm, naše výrobky mají sílu 4 cm). I přes tyto nadstandardní ukazatele držíme cenu našich výrobků na úrovni, která je pro zákazníky velmi příznivá.

Zatímco někteří výrobci sázejí na kvantitu, nám jde především o kvalitu. Při výrobě používáme nejmodernější technologie a díky širokému vybavení dokážeme vyrobit nejrůznější typy a tak uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

V naší firmě pracují odborníci s dlouholetou zkušeností. Spokojenost našich zákazníků je naším největším potěšením. Důkazem je, že se k nám stále vracejí. Pevně věřím, že s naší prací budete také spokojeni.

 

 

Videovizitka: http://www.youtube.com/watch?v=xo4pBrhcQpQ