Close
Spokojenost zákazníků je pro nás největší odměnou
Kvalitní nábytek z masivu přímo od výrobce, který vás nezklame.
+420 737 452 607

Modulární dřevostavba

Drahý byt nebo raději mobilní domek popř. menší dřevostavba?

Splňte si svůj sen o dokonalém bydlení v dřevostavbě, která vám nabídne příjemné klima, nízkou spotřebu energií, bezbarierový přístup a spojení s přírodou.

Ceny bytů a domů jsou dnes rekordně vysoké. Stále více lidí, zejména mladých, se proto poohlíží po levnějších variantách, jako jsou modulové mobilní domky. Při koupi mobilního domu nepotřebujete řešit stavební povolení, projekt, a tím ušetříte spoustu času i financí.

Pro lidi, kteří hledají levné bydlení, jsme připravili mobilní dům, který umožňuje celoroční bydlení. Modulový dům je vyroben z kvalitních materiálů s důrazem na celoroční použitelnost v našich klimatických podmínkách. Konstrukce domku tvoří dřevěný rám, který je opláštěn z každé strany OSB deskou, mezi níž je tepelná i zvuková izolace, např. foukaná pěna. Vnitřní stěny můžou být opláštěny sádrokartonovými deskami nebo palubkami. Strop může být rovněž dřevěný z palubek nebo překládaný, fošně – deska. Podlaha je zateplena polystyrenem 200 mm, krytinu tvoří plovoucí podlaha. Okna i dveře jsou dřevěná s ízolačním trojsklem. Místo okna lze umístit  HS – portál s navazující terasou. Tento nízkoenergetický domek je možno vytápět přímotopem nebo tepelným čerpadlem.

Pro bližší informace o ceně nás -> kontaktujte.